Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

 

 28.04.2014 r. Związek Tenisa Województwa Lubuskiego został zarejestrowany w KRS.

10.05.2014 r. Pierwsze posiedzenie Zarządu Związku Tenisa Województwa Lubuskiego.

20.05.2014 r. Zarząd PZT przyjął i wpisał do ewidencji Polskiego Związku Tenisowego pod numerem XVII/2014 Związek Tenisa Województwa Lubuskiego, jako członka zwyczajnego.

26-07-2014 Uchwalony został Regulamin powoływania zawodników do Kadry Wojewódzkiej.

 

Zawodnicy z województwa na liscie klasyfikacyjnej PZT nr 8/2015 :

Skrzaty:

 39. Białonoga Daniel (KT Żary )
 53. Kawałkowski Jakub (UKS Dwójka Z.Góra )
 77. Zych Kacper (KT Żary ) 
 80. Hołowienko Olaf (GKT Nafta Z.Góra )
 110. Kraś Jakub (GKT Nafta Z.Góra )
 126. Bojko Filip (UKSDwójka Z.Góra )
 195. Kubka Natan (GKT Nafta Z.Góra )
 203. Walaszczyk Michał (MUKS Gorzów Wlkp )
 209. Perzyński Kacper (GKT Nafta Z.Góra )
 218. Sobiak Piotr ( GKT Nafta Z.Góra )
 246. Jagiełowicz Piotr ( GKT Nafta Z.Góra )
 272. Defort Adam ( GKT Nafta Z.Góra )

 

Skrzatki :

26. Hejduk Emilia ( GKT Nafta Z.Góra )

87. Kowalczyk Julia ( GKT Nafta Z.Góra ) 
121. Janecka Olimpia (GKT Nafta Z.Góra )
131.Wybudowska Dominika ( GKT Nafta Z.Góra )
134. Podhajecka Wiktoria ( GKT Smecz Górzyca )
137. Podhajecka Dominika ( GKT Smecz Górzyca )
158.Paluch Amelia (GKT Nafta Z.Góra )
177.Kubka Milena (GKT Nafta Z.Góra )
221. Kassa Agnieszka (GKT Nafta Z.Góra )

 

Młodzicy :

74.Kuźniar Jan (KT Żary )

307. Wytrykowski Patryk (GKT Nafta Z.Góra )

 

Młodziczki :

4.Kubka Martyna (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                                       12.Jeleń Aleksandra (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                                   13.Wybudowska Klaudia (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                          98.Sarnowska Julia (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                                    176. Hejduk Emilia ( GKT Nafta Z.Góra )

 

Kadeci :

79.Prochalski Maciej (MUKS Gorzów Wlkp )                                                                                                                             121.Hossa Daniel (GKT Nafta Z.Góra )

 

Kadetki :

25.Kubka Martyna (GKT Nafta Z.Góra )

82.Jeleń Aleksandra (GKT Nafta Z.Góra )
176.Wybudowska Klaudia ( GKT Nafta Z.Góra )

 

Juniorzy :

50.Filipowski Filip (MUKS Gorzów Wlkp)

60.Krzeptowski Błażej (MUKS Gorzów Wlkp )
133.Prochalski Maciej (MUKS Gorzów Wlkp )
169.Musiał Łukasz ( GKT Smecz Górzyca )                                                                                                                                169.Materzyński Mateusz (GKT Smecz Górzyca )

 

Juniorki :

106.Skrzypczyńska Joanna (UKS Dwójka Z.Góra)

 

Seniorzy :

66.Kokulewski Arnold (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                               74.Barański Piotr (GKT Nafta Z.Góra )                                                                                                                                       92.Krzeptowski Błażej (MUKS Gorzów Wlkp )

 

Seniorki :

36.Skrzypczyńska Joanna (UKS Dwójka Z.Góra )                                                                                                                 

 

                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?